توضیحات پروژه ارتقا جایگاه کلمات کلیدی در گوگل و پشتیبانی سئو

بهترین روش برای افزایش رتبه گوگل و قرار گیری در رتبه های بالا صفحه اول گوگل بهینه سازی اصولی ، تولید محتوا اختصاصی و لینک سازی طبیعی و در بعضی موارد غیر طبیعی است. که در قالب این پروژه تمامی این پروسه ها جهت بهبود ساختار داخلی و خارجی سایت بکار گرفته می شود .

کسب رتبه یک در گوگل مساوی با کلیک بیشتر و کلیک بیشتر مساوی با کاربر بیشتر و کاربر بیشتر مساوی با فروش هر چه بیشتر وب سایت می شود. افزایش ترافیک سایت بدون شک نیاز به حضور در صفحه اول نتایج جستجو گوگل دارد.

همانطور که اطلاع دارید معمولا بیش از نیمی از مشتری های هر سایت توسط گوگل تامین می شود. این موضوع یک چالش جدی را برای سایت ها بوجود آورده است. امروزه هر سایتی در نتایج جستجوی گوگل توفیق بیشتری کسب کند در میزان و تعداد فروش نیز نسبت به رقبای خود در وضعیت بهتری قرار دارد.

در قالب پروژه فوق تیم جهش فا علاوه بر موارد ذیل اقدامات تخصصی و فرایندهای قابل انجام را جهت کسب رتبه اول در گوگل با کلمه کلیدی مرتبط سایت مشتری بکار گرفته و بر روی سایت پیاده سازی می نمایید مانند چند مورد زیر :

- صفحه فرود – ایجاد لندینگ پیج
- محتوا – تولید محتوا برای صفحه لندینگ
- لینک داخلی – دادن چند بک لینک از صفحات مرتبط با کلمه کلیدی صفحه هدف
- لینک خارجی – ساخت یا دریافت ارگانیک بک لینک
- ایجاد ترافیک ارگانیک - ارتقا تدریجی رتبه سایت - ارتقا تدریجی رنک الکسا - ارتقا تدریجی رنک الکسای ایران

و موارد تخصصی دیگر...

کلیه موارد فوق به سایت تزریق نمی گردد و تنها طبق نیاز سایت مشتری و تشخیص کارشناس جهش فا اقدامات و تکنیک ها اجرا پیاده سازی خواهد شد مثلا محتوا سازی یا افزایش ترافیک که در بالا اشاره شد جز این پروژه نخواهد بود و بطور کلی هزینه مجزا در قالب پروژه ای جدا اجرا میگردد با این وجود اگر کارشناس جهش فا طی مدت زمان اجرای پروژه در صورتی که نیاز سایت بداند از 0 تا 100 را بر روی سایت پیاده سازی خواهد نمود و از هیچ تکنیکی دریغ نخواهد کرد.


برای افزایش رتبه کلمات کلیدی در گوگل و پیشرفت وضعیت سئو و بهینه سازی یک سایت باید تمامی پروسه بهینه سازی با استراتژی دقیق و اصولی و طبق چهارچوب مشخص و خط قرمز های گوگل انجام شود در غیر صورت سایت دچار پنالتی شده و از نتایج جستجو حذف می شود.

ما در این پروژه در قالب چندین مرحله چند ماهه همه جوانب سایت را رصد و طبق داده های بدست آمده مراحل بعدی را بر روی سایت پیاده سازی خواهیم کرد کلیه مراحلی که بر روی سایت اجرا خواهد شد بصورت کاملا اصولی خواهد بود و از موارد فرعی استفاده نخواهد شد .

 

هدف از این پروژه بصورت خلاصه:

در حقیقت این نوع از سرویس سئو در اولویت اول ارتقا جایگاه کلمات کلیدی و در اولویت دوم نگهداری و حفظ جایگاه و رتبه فعلی عبارات کلیدی معرفی شده سایت بوده و فراتر از حفظ جایگاه ، ویژه ارتقا و هر چه بهتر شدن تدریجی رنک سایت شما در گوگل است.

کل سعی و تلاش ما در این پروژه پس از اجرای کامل آن ارتقا تعداد مشخص کلمات کلیدی معرفی شده بین صفحات یک تا سوم گوگل می باشد .

 

نکات مهم:
_به ازای بهینه سازی هر 1 عبارت کلیدی اضافی 1,100,000 میلیون تومان به قیمت پروژه اضافه میگردد .
_حداکثر مدت و زمان اجرا و پشتیبانی پروژه 6 ماه می باشد .

تخفیف و تضمین ما: ( در صورت عدم کسب رتبه صفحه اول گوگل تا صفحه سوم گوگل طی 6 ماه اول پروژه 3 ماه بصورت رایگان تمدید میگردد و پس از 3 ماه با پرداخت مجدد نصف مبلغ این پروژه قابل تمدید و پشتیبانی مجدد می باشد. )


این پروژه نیاز 90 درصد از وب سایت ها در هر شرایط و مرحله ای از سئو مناسب می باشد و تقریبا میتوان آن را به عنوان پروژه همه کاره برای سایت در نظر گرفت و سایت را به مراحل بالاتر هدایت خواهد کرد .

برای مشاهده و یا خرید این سرویس به لینک زیر مراجعه نمایید
پروژه سئو ارتقا رتبه کلمات کلیدی
  • 0 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

توضیحات راه اندازی سرویس بلاگ دهی

با سفارش و خرید سرویس بلاگ هی می توانید به کاربران خود به صورت ساب دومین و رایگان وبلاگ دهی کنید...

توضیحات و قابلیت های سامانه پیام کوتاه جهش فا

سامانه پیامک کوتاه جهش فا با کمترین تعرفه ارسال در بین سامانه های پیامک کوتاه در کشور بمی باشد...

توضیحات پروژه سئو پایه و افزایش سرعت سایت

توضیحات پروژه سئو پایه و افزایش سرعت سایت یکی از ابتدایی ترین اصول سئو سایت، بهینه سازی سئو پایه...

توضیحات پروژه سئو لینک سازی داخلی سایت

پروژه سئو لینک سازی داخلی سایت اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید،...

توضیحات تولید محتوای متنی یونیک

تولید محتوای ارگانیک نخستین گامی است که پس از ایجاد سایت بر روی آن تمرکز نمود . قوانین زیادی...