شرایط و قوانین استفاده از خدمات

تمامی فعالیت و روال کار سایت jaheshfa.com تابع قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و شرایط مرتبط با کاربر است.

قبل از استفاده از خدمات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید
این توافق نامه کامل نبوده و مدیریت مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند.
اين وظيفه مشتریان گرامی است که قبل از خرید یا هر گونه فعالیت در سایت جهش فا با مراجعه مداوم به اين متن از تغييرات آن مطلع شود، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده مشتری خواهد بود.

 • ثبت نام و ثبت سفارش و یا خرید محصولات به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوی مشتری خواهد بود.
  جهش فا تحت قوانين كشور عزيز جمهوری اسلامی ايران فعاليت مي كند و كليه مشتریان و کاربران یا همکاران و دوستان ملزم به رعايت این قوانين مي باشند .

 

 • شرایط و قوانین عمومی ثبت نام در جهش فا
 1. کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و شماره موبایل معتبر با مشخصات واقعی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.
 2.  جهت استفاده از خدمات جهش فا، شما باید در سایت ثبت نام کنید. مسئولیت حفاظت از كلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و جهش فا مسئولیتی در مورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. لذا در حفظ و نگهداری كلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. بدیهی است با انتخاب نام كاربری و رمز عبور شخص شما مسئول كلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود.
 3.  کاربرانی كه تمایل به ثبت نام در جهش فا دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، ایمیل و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند. درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق كلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد .
 4.  كاربران عضو حق واگذاری حسابهای كاربری خود را به شكلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.
 5.  قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
 6.  هشدار: ثبت نام های تمام کاربرانی که 90 روز هیچ تراکنشی نداشته باشند به طور غیرقابل برگشت سیستم بطور اتوماتیک وار تمام اطلاعات مشتری را پاک می کند. یک مشتری غیرفعال به عنوان یک مشتری بدون هیچ محصول فعال، خدمات، به مدت 3 ماه
 7. جهش فا هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا وب سایت کاربر یا دیگران شود ندارد.
 8. جهش فا هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌ کنند ، سرویسها قطع نمی‌شوند، بدون خطا هستند و یا معایب برطرف خواهند شد ارائه نمی‌دهد ، این موارد بدلیل گسترده بودن علم رایانه می باشد
 9. جهش فا در قبال انجام موفقیت آمیز بازدید از سایت هایی که بارگذاری آنها بیش از 5 ثانیه به طول انجامد یا سایت هایی با کد مربوط به پخش موزیک یا ویدئو آنلاین یا سایت هایی با بیش از 15 عکس باشند، هیچگونه تعهدی به عهده نخواهد داشت.
 10. جهش فا نیز موظف است در شرایط عادی خدمت درخواستی مشتریان را به صورت تمام و کمال ارائه دهد. ملاک انجام سفارش های افزایش بازدید سایت، آمارگیر گوگل آنالیتیکس، و ملاک انجام سفارش افزایش ورودی و کلیک گوگل، سرچ کنسول گوگل، برای سفارش های کاهش رتبه الکسا، رتبه ارائه شده توسط الکسا می باشد.
 11. هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند سایت ها یا کاربران مشکوک را جهت بررسی و جلوگیری از تخلف یا بروز رسانی سیستمی به حالت معلق یا عدم تایید درآورده و یا در صورت لزوم متوقف کامل یا حذف نماید. این کار به جهت کیفیت کار و هم به جهت بهتر شدن خدمات سامانه می باشد.
 12. در صورتی که مشتری تناقضی در آمار بازدید سفارش با آمار گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول خود مشاهده کرد، موظف است ضمن در نظر گرفتن شرایط و قوانین پشتیبانی و مشاوره فروش و با ارسال تیکت از طریق پرتال و ناحیه کاربری دسترسی مشاهده آمار را در اختیار پشتیبانی سایت قرار دهد. در غیر این صورت جهش فا هیچگونه تعهدی در مورد رفع مشکل و عودت وجه ندارد.
 13. مهلت پیگیری هرگونه مشکل احتمالی سفارشات در ایام غیر تعطیل و ساعات اداری، طی مدت فعال بودن سفارش و یا ظرف 3 روز پس از انقضا سفارش می باشد. در صورت گذشت زمانی خارج از آن، جهش فا هیچ مسئولیتی در این خصوص قبول نخواهد کرد.
 • شرایط و قوانین پشتیبانی و مشاوره فروش
 1. کلیه مشتریان موظف هستند درخواست های پشتیبانی خود را به زبان فارسی خوانا با اولویت سیستم ارسال تیکت پشتیبانی (jaheshfa.com/submitticket.php) ارسال نمایند و از تماس با تلفن های واحد فروش ، فرم های تماس با ما و… برای پیگیری درخواست های پشتیبانی خودداری کنند.
 2. - زمان ارائه مشاوره فروش و پشتیبانی در جهش فا از شنبه تا چهارشنبه  از ساعت 9 لغایت 17 است  و خارج از ساعت اداری یا روزهای تعطیل پاسخگویی فقط از طریق سیستم پشتیبانی ناحیه کاربری سایت می باشد.
 3. - پشتیبانی و خدمات پس از فروش جهش فا فقط به مالک اصلی سرویس پس از تایید اطلاعات و هویت ثبت شده در سیستم فروش تعلق خواهد گرفت.
 4. - ارائه هرگونه خدمات و پشتیبانی خارج از حیطه وظایف پشتیبانی مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.
 5. - کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از ارسال تیکت، بخش مرکز آموزش و مقالات سایت را مطالعه کرده و در صورت عدم پیدا کردن راه حل مناسب برای رفع مشکل خود، تیکت ( درخواست ارسال تیکت پشتیبانی ) مورد نظر را ارسال کنند.
 6. - کلیه مشتریان موظف می باشند در هنگام ارسال تیکت ، اطلاعات درخواستی مرتبط به هر واحد را به صورت دقیق و صحیح تکمیل نمایند در صورتی که اطلاعات به صورت ناقص یا اشتباه ارسال شود تیکت بدون پاسخ بسته خواهد شد.
 7. - مشتریان موظف می باشند برای هر درخواست پشتیبانی یک تیکت جدید باز کنند و از باز کردن تیکت های قدیمی و بسته شده خودداری کنند.
 8. - مشتریان مجاز نمی باشند برای یک درخواست مشابه ، چند تیکت متفاوت باز کنند.
 9. - میانگین زمان پاسخ گویی به تیکت ها در ساعات اداری 2 ساعت و در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل 24 ساعت می باشد.
 10. - در زمان هایی مانند مناسبت های خاص و یا ارتقا و بروز رسانی سیستم و … که پورتال کاربران در دسترس نباشد روش های جایگزین برای دریافت پشتیبانی خدمت کاربران اعلام خواهد شد.
 11. ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی در جهش فا رایگان نبوده و باز نمودن درخواست پشتیبانی در دپارتمان های : "راهنمایی و مشاوره تخصصی سئو" بدون تهیه بسته های مربوطه مجاز نبوده و تیکت فوق بدون پاسخ بسته خواهد شد
 12. - در صورت عدم توجه و نقض هر یک از موارد فوق واحد مالی مجاز به اعمال جریمه نقدی به ازای هر تیکت می باشد که در صورت عدم پرداخت جریمه، ارائه خدمات پشتیبانی به مشترک متوقف یا فسخ خواهد شد.

 • استرداد وجه
 1.  چنانچه بعد از پرداخت وجه سرویس و خدمات مدیریت جهش فا به دلیل هر محدودیت احتمالی یا اتمام موجودی خدمات و یا پر شدن ظرفیت سفارش فعال نگردد، کلیه وجه واریزی با کسر 2 درصد کارمزد بازگشت وجه بصورت شتابی طی 48 ساعت کاری تمام و کمال به مشتری بازگشت خواهد داد.
 2. به دلیلی جلوگیری از سرقت های ناشی از کارت های افراد دیگر از جمله (فیشینگ یا...)، مبالغی که از طریق موجودی اعتبار و شارژ حساب کاربری به پنل اضافه شده باشد به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد.
 3.  لغو سرویس ها و محصولات باید قبل از تایید نهایی اعلام شود. در غیر این صورت پس از فعال شدن نهایی امکان استرداد وجه به مشتری وجود ندارد هرگونه دلایل شخصی مود پذیرش برای استرداد وجه نمی باشد .
 4. در صورت کنسل شدن سفارشی که هنوز آغاز نشده است، در هنگام عودت وجه 20 درصد از مبلغ بابت خسارت کسر می شود
 5. بسته های شارژ ناحیه کاربری مدت دار در دوره مشخص انتخابی و طی همان مدت قابل استفاده خواهند بود و پس از آن حساب مشتری بصورت اتوماتیک 0 خواهد شد .
 6. برای جلوگیری از پول شویی ، تصویر کارت ملی و کارت بانکی صاحب حساب درخواست و احراز میگرد لذا بدون ارسال آن امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
 7. در صورتی که مدت زمان خاصی از سفارش گذشته باشد، عودت وجه به صلاحدید مدیریت سایت و تنها به ازای مقدار باقی مانده از سفارش طی حداقل 4 تا 7 روز کاری با کسر 2 درصد کامزد بازگشت وجه شتابی صورت می پذیرد.
 • کنسل شدن سرویس توسط مشتری
 1.  کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از خرید هرگونه سرویس از جهش فا نسبت به انطابق خواسته ها و نیازهای خود با سرویس ارائه شده اطمینان حاصل کنند.در صورتی که به دلیل عدم ارسال سئوالات پیش از خرید توسط خریدار ، سرویس ارائه شده با انتظارات مشتری مطابقت نداشته باشد هیچ هزینه ای قابل عودت نخواهد بود.
 2.  کلیه سرویس های جهش فا در صورتی که دارای مشکل فنی باشند (ملاک تشخیص نقص فنی جهش فا می باشد) ، مشتری می تواند حداکثر طی 48 ساعت برای عودت کل وجه پرداختی خود اقدام کند که در این صورت هزینه های غیرقابل برگشت از کل مبلغ دریافتی کسر شده و مابقی برگشت داده می شود به عبارت دیگر هزینه ای که فقط مربوط به سرویس شما می باشد ، برگشت داده خواهد شد.
 3.  مشتری موظف است قبل از ارسال درخواست عودت وجه ، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از روی سرویس ها استخراج کند و پس از لغو کردن سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگهداری اطلاعات سرویس مشتری وجود نخواهد داشت.
 • اخلاقیات
 1.  در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزا و تهدید یا ایجاد مزاحمت از طریق هر گونه وسایل ارتباطی ، اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، ارتباط های مخابراتی تلفن ، فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و مدیریت سایت جهش فا امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت و سفارش و قرارداد او را به طور یک طرفه فسخ و کاربر خاطی از سایت اخراج کند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .
 2. جهش فا هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و یا پیامک های اطلاعیه اعم از پرداخت صورت حساب ، منقضی ، لغو یا مسدود شدن سرویس و … ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود.
 • قوه قهریه
 1.  کاربر با ثبت نام در سایت جهش فا می پذیرد که قوانین و مقررات سایت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان نیاز به بروز رسانی یا تغییر کند، استفاده ی مستمر کاربران از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
 2.  تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مدیریت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 3. مدیریت جهش فا در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ گونه تعهدی در خصوص اطلاع رسانی تغییر قوانین به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم الاجرا می باشد.
 • مرجع قضاوت و رسیدگی به شکایات
 1. مرجع قضاوت درباره وجود مشکل jaheshfa.comبوده و کاربر نمیتواند با ارائه نظر دیگر اشخاص و یا وب سایت ها وجود مشکل در سرویس را اثبات کند ، جهش فا خود ابزار لازم برای شناسایی مشکلات  احتمالی را دارا میباشد .
 2. مشتری می پذیرد که در مسائلی كه در بخش قوانین و مقررات سرویس دهی ذکر شده است به هیچ عنوان شکایتی را به مراجع قانونی ارائه نکند و در صورت ارائه هرگونه شکایت نابجا جبران کننده کلیه ضرر و زیان های مادی و معنوی ناشی رسیدگی به پرونده تشکیل شده باشد.
 3. مشتری موظف می باشد كه محل طرح شکایت و دادرسی پرونده های مرتبط به خدمات و سرویس های ارائه شده توسط جهش فا را در دادگاه و يا كميته مبارزه با جرائم رايانه ای واقع در استان کرمان شهر کهنوج قرار دهد و jaheshfa.com به دعاوی و پرونده های تشکیل شده در دیگر شهرها و استان ها پاسخ گو نخواهد بود.
 4. هنگام بروز هرگونه شکایات و اختلافات مرتبط برای هر یک از سرویس های سایت جهش فا، مدیریت سایت تنها در سامانه الکترونیکی رسیدگی به شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (اینماد) به آدرس comp.enamad.ir پاسخگو میباشد.
 • رفع مسئولیت
 1. سرویس های جهش فا به همان شکلی هستند ،که ارائه می شوند و همیشه سعی ما در بالا بردن سطح کیفیت سرویس ها است اما هیچ گونه ضمانت و گارانتی و تعهدی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و … ارائه داده نمی شود و جهش فا هیچ گونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات به طور کامل نخواهد بود.
 2. جهش فا تمام توان خود را جهت ارائه بهترین و بروز ترین سرویس های ممکن مطابق الگوریتم های روز بکار می گیرد و بر روی تمامی محصولات حداکثر استاندارد کیفیت را بشدت رعایت می کند اما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی و احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات و هک شدن سایت و …)‌ مسئول نمی‌باشد.
 • 45 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

درباره ما

پرتال جهش فا به آدرس اینترنتی jaheshfa.com که در سال 1400 شروع به کار و فعالیت خود را در سطح وب...